باشگاه رباتیک مو سی تو با تمرکز بر خلق تجهیزات و ابزار رباتیک نسل آینده 
با کمک به ربوآموزان آن ها را به دستیابی به این تکنولوژی و مهارت کمک می کند.

EDUCATION

کلاس های آموزشی

باشگاه مکاترونیک و هوش مصنوعی با بیش از یک دهه تجربه و آموزش کلاسهای رباتیک برگزار می‌شود. آموزش ها بر اساس رده سنی دانشجویان زیر نظر برترین اساتید و قهرمانان جهانی ارايه می شوند. هدف از برگزاری این دوره ها مهارت آموزی و آمادگی دانشجویان برای خلق ایده های خود و آمادگی برای بازار کار آینده می باشد.

لینک برگزاری برگزاری مسابقات رباتیک mosittocup.ir

رده سنی 4-5 سال

به طور کلی در این گروه سنی ربوآموزان باید سه دوره (Beginner,Elementary,Intermediate) که هر دوره شامل 3 ترم است را آموزش ببینند. آشنایی با قطعات و ماژول های Mosibit در ترم های مختلف و ساخت انواع پروژه های خلاقیتی نظیر خوش آمد گویی خودکار، چراغ قوه،دست دادن تقلبی، آسیاب بادی و...

رده سنی 6-7 سال

به طور کلی در این گروه سنی ربوآموزان باید سه دوره (Beginner,Elementary,Intermediate) که هر دوره شامل 3 ترم است را آموزش ببینند. درهر کدام از این دوره ها با مباحث مختلف رباتیکی آشنا می شوند که در ترم های نخستین با مفاهیم انرژی، آشنایی با قطعات، ماژول های Mosibit و ساخت پروژه های خلاقیتی نظیر جرثقیل، دوچرخه درخشان ، شمع کیک تولد، ربات هنرمند و ماشین قلقلکی. در ترم های بالاتر با محیط برنامه نویسی گرافیکی اسکرچ و آموزش انواع بلاک ها و دستورات حرکتی ربات آشنا می شوند.

رده سنی 8-10 سال

به طور کلی در این گروه سنی ربوآموزان باید چهار دوره ( Elementary, Intermediate, Upper Intermediate, Advance) که هر دوره شامل 3 ترم است را آموزش ببینند. و کار با ماژول های Mosibit وساخت پروژه های خلاقیتی نظیر زنگ در، سه چرخه، زنگ بی صدا، دست دادن تقلبی و جشن سوپرایز، انواع سنسورها و نرم افزارهای برنامه نویسی گرافیکی اسکرچ و Mobot و در ترم های بالاتر با مباحث الکترونیک و برنامه نویسی آردوینو آشنا می شوند.

رده سنی ۱۱-۱۴ سال

به طور کلی در این گروه سنی ربوآموزان باید پنج دوره (Elementary, Intermediate, Upper Intermediate, Advance, Professional ) که هر دوره شامل 3 ترم است را آموزش ببینند. درهر کدام از این دوره های رباتیک با مباحث مختلف رباتیکی آشنا می شوند که درترم های اولیه با آموزش برنامه نویسی نرم افزار های اسکرچ و Mobot شروع و در ادامه آشنایی با سنسورهای الکترونیکی و برنامه نویسی آنها و بکار بردن سنسورها در ساخت انواع پروِژه ها (راه بند ریل قطار، خنک کننده هوا و...) و در ترم های بالا برنامه نویسی های پیشرفته آردوینو و پایتون را آموزش می بینند.

رده سنی 15-16 سال

به طور کلی در این گروه سنی ربوآموزان باید پنج دوره (Elementary, Intermediate, Upper Intermediate, Advance, Professional ) که هر دوره شامل 3 ترم است را آموزش ببینند. در هر کدام از دوره ها با مباحث مختلف آموزش الکترونیک، برنامه نویسی آردوینو و دوره های کار پرینتر های سه بعدی آشنا می شوند که برای هر کدام از بخش های آموزش پروژه های خلاقیتی نظیر ... در نظر گرفته شده است.

رده سنی ۱۷ سال به بالا

در این گروه سنی، برنامه نویسی های آردوینو، پایتون و دوره های کار با پرینتر های سه بعدی و همچنین پردازش تصاویر و اینترنت اشیا را آموزش می بینند.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.